Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után rendellenes (? )...

Szülés után rendellenes (? ) vérzés

Figyelt kérdés

3 és fél hónapja született meg a kislányom, azóta nem volt menstruációm. Viszont az elmúlt kb 3 hétben naponta 1-2-szer rózsaszín hüvelyváladékot vettem észre a WC papíron. Ezután 3 napig menstruációs fájdalmaim voltak, de vérzésem nem volt, csak a fájdalom első napján barnás vérezgetés (1x hagyott nyomot), utána semmi.

Tapasztaltatok ilyet, vagy hasonlót? Mennyire normális ez szülés után? Tudom, hogy érdemes orvoshoz fordulnom, de csak jövő hét végére kaptam időpontot, és már kezdek nagyon aggódni, hogy nem "normális" hormonális dolog van a háttérben, hanem komolyabb.



2013. jan. 21. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szules utan a hormonok nagyon ossze vannak kavarodva. Ilyesmi elofordulhat, nalam is volt ilyen is, meg olyan is hogy azt hittem megjott, mert picit vereztem, aztan fel nap utan megint abbamaradt. Vegul 11 honappal a szules utan jott meg rendesen, meg szoptattam. Ha nagyon aggodsz menj el a dokihoz, de ilyenkor annyira nincsenek meg helyrerazodva a hormonok, hogy barmi lehet. A szervezet probalkozik.
2013. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :)
2013. jan. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!