Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendellenes vérzés. Szerintetek?

Rendellenes vérzés. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Előre is bocs, ha hosszú lesz, de aki tud, légyszi írjon valami okosat!

Múlt szerdán elkezdtem vérezni és görcsölni, pedig akkor még két hét lett volna a menzeszemig. (Nem olyan volt, mint a rendes menstruációs vér, hanem kicsit darabosabb és sötétebb, de ez közben változott, volt olyan is, hogy csak vér volt.) Csütörtökre már nem kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, így csak hétfőn tudtam elmenni hozzá is és a háziorvosomhoz is. A háziorvos azt mondta, hogy valamitől kaphatott a szervezetem egy nagyobb hormonlöketet, elküldött vérvételre, annak ma lesz meg az eredménye. A nőgyógyász csinált ultrahangot, azt mondta, be van gyulladva a méhfalam, és hogy szerinte terhes lehettem. Amit én a mai napig sem értek, hiszen az előző két menzeszem megvolt, igaz, rövidebb ideig tartottak, mint máskor. (De nem mondta, hogy az ultrahangon látott volna bármi erre utaló jelet, így utólag.) Csináltattott terhességi tesztet is, negatív lett, és írt fel gyulladáscsökkentő gyógyszert. Azt szedem is hétfő óta, de még mindig vérzek. Attól még, hogy a teszt negatív lett, szerintetek lehettem terhes? Ennyi idővel (tehát kb. egy héttel) a 'vetélés' után még kimutatná a teszt, ha az voltam? Nem kérdőjelezem meg azt, amit az orvosok mondanak, de a vérzésre nem mondott semelyik semmi konkrétat! Honnan jöhet a vér, és mi lehet a hormonjaimmal? Meg vagyok ijedve. Másnak volt hasonló?


2010. szept. 15. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan menstruálnak terhesség alatt is, de szerintem te nem az voltál, mert különben ki kellett volna kaparni az orvosnak a maradékot. Nem fáztál fel véletlenül?
2010. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm, hogy válaszoltál! Nem hiszem, hogy fel lennék fázva, nem kell többször pisilnem, mint máskor, és más jele sincs annak, hogy esetleg ez lehetne a baj.

Az orvos pedig nem mondott semmi konkrétat, de ha mégis terhes voltam, akkor max. pár hetes lehetett. Nem kapart ki semmit a nőgyógyász, az ultrahangon mondta, hogy még lát vért, és hogy az ki fog ürülni. Ma megyek vissza a háziorvoshoz, kíváncsi vagyok a véleményére.

Az a bajom, hogy egyikük sem mondta meg, hogy mitől vérezhetek, ez aggaszt egy kicsit.

Köszi mégegyszer.

2010. szept. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!