Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek csak a petezsák nőtt...

Akinek csak a petezsák nőtt és nem volt benne baba az érzett valami rendellenes dolgot? Rosszullét, vérzés stb? Vagy tüntementes maradt.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 22:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: Mitől lehet ez és milyen gyakori?
2009. aug. 7. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőmnek volt ilyen, vézés rosszullét, terhességi tünet nem volt, csak elmaradt menstruáció és pozitív teszt. Az orvos csinált egy eü-s kaparást. Azóta született két gyermeke is, mindkét terhessége problémamentes volt.
2009. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem is volt missed ab. üres petezsák miatt dec-ben. Én nem éreztem semmi furcsaságot, még rosszul sem voltam, csak az Uh-on mondták, hogy 15 mm-es a petezsák, de babát még nem látnak benne, menjek vissza 10 nap múlva. Akkora 25 mm-es lett a petezsákom, de baba továbbra sem volt benne.Valószínű,hogy még nagyon korai stádiumban felszívódhatott. Missed ab. lett a vége és azóta még sajnos nem sikerült teherbeesnem.
2009. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem februárban volt missed ab-om, mert nem alakult ki a baba szívhangja. A kaparás után azt mondta a doki, hogy nem kell védekezni,esetleg megszakítással, hogyha gondoljuk, de nem feltétlen szükséges. Nem baj ha már a következő hónapban terhes leszek. Azt is mondta, hogy az ilyen terhességek felkészítik és erősítik a méhet a következő terhességre. Rá 2 és fél hónapra terhes lettem és eddig minden rendben van és úgy megyek el minden vizsgálatra hogy tuti nem lesz semmi baj, kétszer egymás után nem lehet hogy ilyen történjen velünk.

16 hetes km

2009. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 6 hetesen hallt el a baba és semmi tünetem nem volt.9.héten az ultrahangon vették észre hogy a 6.héttől nem nőtt és nincs szívműködés.Még aznap este kórházba kerültem és másnap missed ab.Tehát 3 hétig volt bennem az elhalt embrió,tünetmentesen.
2010. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!