Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy lehetséges hogy 17...

Az hogy lehetséges hogy 17 évesen valaki még nem végzett önkielégítést?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány osztálytársam, aki még SOHA életében nem csinálta és mondjuk nem is akar. Viszont ez nem döntés kérdése, mert egyszerűen felizgul az ember és érez ott lent valamit!! Kb mindenki magától jön rá, ha csak odanyúl magának, megvakarja, már akkor érezni hogy az jóérzés, akkor mi van?? Másoknál is előfordult már ilyen? Vagy ezt mire véljem?:D és tényleg. tényleg NEM csinálta még.

2013. jan. 21. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Van aki frigid, van aki későn érő típus, és van akinek neveltetéséből adódóan eszébe sem jut.

Előfordul, gyakran.

Én pl. azt nem bírtam felfogni, hogy párom 6 éves kora óta csinálja... persze eleinte még nem szexuális indíttatásból, hanem mert rájött hogy jó érzés.

2013. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

De ezt persze nem tudhatod ilyen biztosan :)

Vannak, akik olyan környezetben nőnek föl, ahol a szex tabutéma, sőt bűn. Ezek az emberek gátlásosak és bűntudatot éreznek, ha ilyesmit csinálnak, és sokszor a bűntudat elnyomja ezt a vágyat.

2013. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én kb. 19 voltam, amikor először csináltam. Azelőtt nem is érdekelt, eszembe se jutott ilyesmit csinálni. Aztán akkor lett először komoly kapcsolatom, a barátom simogatott ott lent, volt szex stb. Miután szakítottam azzal a barátommal, utána kezdtem magamnak is csinálni. De kb. 1-2 hetente szoktam csak, valahogy nem jut eszembe, van jobb dolgom is ennél.
2013. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Lehetséges, és talán még normális is. Én is ismerek ilyen embereket, akik csak a partnerkapcsolatuk, és az első szexalkalmak után kezdtek neki.
2013. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak újabban lett ez divat, mert ezt hallják mindenütt. Régebben tudtak uralkodni magukon az emberek. Sőt, sokaknak még eszükbe sem jutott. De ettől nem voltak sem frigidek, sem gátlásosak. Ma is van, akinek nem a szexuális élvezet a legfontosabb. Megvárják, amíg lesz olyan partnerük, akivel normálisan tudnak szeretkezni. Igaz, ők vannak kevesebben.
2013. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ki mondta, hogy kötelező bármikor is maszturbálni?
2013. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
82%
A mostani barátnőm 25 éves és még sosem csinálta saját bevallása szerint magának. Ennek ellenére egészen jó az ágyban, tudja mi jó neki és a másiknak is. :)
2013. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, természetesen. Ez csak az utóbbi 1-2 évtizedben ilyen szinte "kötelező". mármint a "véleményformálók" szerint...
2013. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!