Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi gombás fertőzés ellen...

Hüvelyi gombás fertőzés ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hüvelyi gombás fertőzésem van,már a bőröm iskirepedezik tőle.Írt fel nekem a nőgyógyász hüvely gyógyszert is és szájon történő gyóygszert is,de mégsem úlik el,vagy ha egy kicsit jobb is,utána újra előjön,és ez attól kezdve van mióta fogamzásgátlót szedek előtte semmiiylen panaszom nem volt.A doki persze azt mondja, hogy szedjem a fogamzásgátlót nyugodtan tovább,nem az az oka.Mit tegyek,hogy végleg elmújon?Már nagyon fáj a szex,berepedezik a bőröm is.Okozhat ez meddőséget?
2008. jún. 2. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A párod is menjen el orvoshoz. Mert szerintem ő is fertőzött, csak neki nincsenek tünetei. Ezért van az, hogy ha már kicsit jobb, újra előjön. És amíg mind a ketten használjátok a kezelést, nem lehet szex, mert kezdhetitek előlről. Addig szerintem nem fog elmúlni, míg a párod nem kezelteti magát.
2008. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy másik orvos felkeresése is jó gondolat lehet...több szem többet lát alapon.
2008. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm is a tabitól volt gombás.

Rossz hír,hogy semmilyen tabit nem tudott szedni,mert mindtől meggombásodott.

Menj el egy másik dokihoz!Meddőséget meg nem okoz a candida.Jah és a párodat is le kell kezelni,mert akkor ő meg visszafertőz.

2008. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dokinak nem feltétlenül van igaza. Nekem is igenis a fogamzásgátlótól volt, és nem vagyok egyedül. Sajnos ez a helyzet.
2008. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha abbahagyom a tablettát akkor megint teljesen rendbe jövök és minden olyan lesz, mint régen?
2008. jún. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!