Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzésem van hogyan oldjam meg?

Fertőzésem van hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám hogy kb egy hete nagyon erős kellemetlen szagú ott lent. Folyásom is sok van, néha viszket is. Volt már régebben egy ilyenem amikor a fogamzásgátlót írattam fel de akkor nem volt ilyen szagú és kaptam is rá kúpot meg kenőcsöt. A kenőcsöt használom, kicsit segít is de teljesen nem. És lenne 3 kérdésem: 1 ugyan azt a kúpot ki lehet váltani úgy, hogy nem íratom fel még egyszer? Mert kaptam a vizsgálat végén egy papírt amin rajta van és azzal is váltotta ki anyu mert nem találtuk a vényt hozzá. 2 anyunak hogyan mondjam el? nem vagyunk jó kapcsolatban sajnos. Én arra gondoltam hogy odaviszem a papírt, hogy "anyu ezt ki lehet még egyszer váltani?" az jó? 3 a barátomnak is el kellene mondani mert nem akartam vele együtt lenni most, hogy ez a problémám volt de tudom hülye voltam de nem is nagyon gondoltam erre csak utána. És így őt is kezelni kell.

Nr kiabáljátok le a fejemet de nekem ezek nagy problémát jelentenek :/


2013. jan. 13. 14:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne *
2013. jan. 13. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:

ha van otthon kamilla teafilter akkor főzz belőle teát és avval öblögesd, vagy akár bele is ülhetsz a teába.

Mindenképp menj el orvoshoz, nem feltétlen kell ehhez szülőnek is mennie veled.

Vény nélkül is lehet venni canesten kombit, na de nem tudjuk milyen fertőzésed van, és nem biztos hogy megfelelő lesz rá. A barátodat is le kell kezelni krémmel nehogy visszakapd tőle, ha gumival védekeztek akkor nyugodtan együtt lehettek.

2013. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem canesten-t kaptam, és tuti hogy ugyan az a fertőzésem van. És az a kúp jó volt rá meg maradt a kenőcsből most az is használ valamennyit. És igen tudom hogy le kell kezelni de nem is azzal van problémám hanem hogy hogyan hozzam fel neki(k)? ja és persze elmennék egyedül orvoshoz de a gyógyszer nem 200 Ft...
2013. jan. 13. 15:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és csak sima kamillánk van itthon tehát nem filterben hanem egy zacskóban van. Azt ha beleöntöm a fürdővízbe akkor jó?
2013. jan. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!