Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet gombás fertőzésem intim...

Lehet gombás fertőzésem intim mosó miatt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem használni és olyan égető , viszkető érzést tapasztaltap pár nap után mint amikor hüvelygombám volt az antibiotikum miatt...majd abbahagytam és helyrejött.Ugy 4napja használom ujból és megint ugyanazt érzem.

2013. jan. 7. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, lehet hagyd a francba csak felborítja a hüvely ph-ját természetes egyensúlyát és az ember akkor lesz hajlamos mindenféle fertőzésekre. Többet árt mint használ
2013. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor használjam a tusfürdőm azt kész?
2013. jan. 7. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég a sima meleg víz a puncidra. Az intim mosakodók nem csak a káros baktériumokat ölik meg, hanem azokat is amik védenék a hüvelyed és így hajlamosabb leszel pl. a hüvelygombára.
2013. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, használhatod a tusfürdődet, csak azért módjával!
2013. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen intim lemosód van? Valamelyikre tényleg lehetsz érzékeny...
2013. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
simply delicate az av*n-tol
2013. jan. 8. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem a legjobb, nem csodálom, hogy kellemetlenséget okoz... :( Én is intim lemosó habot használok és soha semmi bajom nem volt még tőle. Ha átállsz a sima tusfürdős lemosásra, azzal adsz a k@kinak egy pofont... ugyanúgy megbolygatja a hüvelyflórát. Akkor már inkább a sima langyos víz.
2013. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sokszor használtam intim mosót de sose volt tőle bajom,máskor meg tusfürdővel mosakodtam,attól sem volt,és most hogy ezt megvettem,ez lett belőle.De szerencsére már majdnem helyrejött.Köszönöm az eddigi válaszokat
2013. jan. 10. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!