Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 eves korom elott egy...

11 eves korom elott egy honappal egyszer megjott a mestruaciom mar vagy 4 honapja nem jon baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem,az sem baj ha fél év kimarad. figyeld a folyásod és akkor tudni fogod,mikor fog legközelebb megjönni. jó várakozást!
2013. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez teljesen normális. Ne aggódj!
2013. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jövő hónapban is kimarad, akkor érdemes orvoshoz menni, mert serdülőkorban is csak maximum fél év kimaradás normális!
2013. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz menned, mert ez teljesen természetes még.

majd 16 éves korodra biztosan beáll. Ha semmi más tüneted nincs akkor nyugi, minden rendben van.

2013. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző! A feletted lévő válaszoló vagyok. Én sem azt írtam, hogy most menjen orvoshoz a Kérdező, hanem ha fél év marad ki 2 menstruációja között!!! Ezt ajánlják nőgyógyászok is, hogy maximum fél évet lehet várni serdülőkorban!!! Te honnan tudod interneten keresztül, hogy kinek mi az oka, ha több hónapig kimarad a menstruációja? Nem csak a fiatalság lehet az ok! Ha lebeszélsz valakit az orvosról, azzal veszélybe is sodorhatod az egészségét!!!
2013. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!