Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menzeszem?

Miért nem jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28-án kellett volna megjönnie, van hogy 3-4 napot késik, de már több mint egy hét eltelt...

Szűz vagyok, (NEM lehetek terhes:P),nem szedek semmilyen fogamzásgátlót (nem is szeretnék és nem is szedtem sosem semmilyen hormonra ható gyógyszert) nem eszek máshogy, nem fogyokurázom, nem sportolok máshogy, érzelmi gondjaim sincsenek...

Eddig nem volt gond vele, nem tudom most mi lehet a probléma.


2013. jan. 7. 22:58
 1/1 anonim válasza:

Környezet változás is befolyásolhatja. Én ha elutazok valahova, akkor előfordul, hogy másképp jön meg.

Én azt tanácsolnám, hogy várj még egy-két hetet, s menj el orvoshoz, de általában fogamzásgátlóval kezelik az ilyen jellegű problémákat.

Én a helyedben elmennék orvoshoz, s ha hormon gyógyszereket javasol, akkor nem foglalkoznék vele egészen addig, míg már kisbabát terveznék.

2013. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!