Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet alvadt vér a...

Mitől lehet alvadt vér a menzeszem alatt?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején :

Amikor kellett megjött a menzeszem , (normális vérzéssel) de 2 napra rá , el is múlt .

/azt tudni kell a párommal babaprojekten vagyunk :) /

Eltelt 12 nap , és újra megjött . Most tartok a 7. napon . Az első 2 nap teljesen normális vérzés volt , viszont a többi napokon , a mai napot is beleértve , nagyon erős vérzésem van .

Görcsöl a hasam , van hogy elmúlik pár órára , de utána megint fájdogál .

Alvadt vért ébredés után vettem észre , most viszont már napközben is (konkrétan ma ) .


Terhes nem hiszem hogy lehettem , mert csináltam tesztet az utóbbi hetekben többször is ,és negatív volt mindd .


Szerintetek mi lehet a baj ?

A csalánlevél teát iszogatom mert vérzéscsillapító , talán hat , de nem kiabálom el , mert ez a mai alvadt vér ez megijesztett most .


Kérdéseim :

Szerintetek mi lehet a baj ?

Holnap elmegyek nőgyógyász dokihoz , ő így véresen nem vizsgál meg ugye ?


Üdv.: 27/N .

(még nem volt vetélésem,se gyerek sincs)



2013. jan. 6. 14:18
 1/6 Miklós G. ***** válasza:

Ha meg jött a menses-ed és a HCG is negatív a terhesség illetve beágyazódás lehetősége is igen-igen csekély véleményem szerint (bár nem vagyok Nőgyógyász.) Az alvadt vér pedig nem feltétlenül pathológiás egy menses során.


Üdv!

2013. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megvizsgál, pláne hogy 12 nap múlva jött meg, és bár leginkább azért, hogy ilyen erősen, alvadékosan.

Nekem elhúzódó vérzésem volt, akkor is megvizsgált.

2013. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat . Első válaszoló , mit jelent ez az utolsó mondatod ? "Az alvadt vér pedig nem feltétlenül pathológiás egy menses során. "
2013. jan. 6. 14:26
 4/6 Miklós G. ***** válasza:

Azt jelenti, hogy ez előfordul normális helyzetben is, nem kóros jelenség. Ha nem tud távozni a levált nyálkahártya a méhűrből, az ott ugyan úgy bealvadhat. Pláne erős vérzés esetén. Szóval itt inkább a késői erős vérzés az érdekesebb, mint az, hogy alvadékos... Bár, ha nem régiben hagytál abba esetleges fogamzásgátló szedést, az is magyarázhatja és ez esetben a felborult hormonháztartás következménye.


Üdv!

2013. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi,így már értem .

Fogamzásgátlót már 2 éve abbahagytam .

2013. jan. 6. 14:40
 6/6 Miklós G. ***** válasza:
Látogass el a Nőgyógyászodhoz! Ő komolyabb felvilágosítást tud adni az állapotodról.
2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!