Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szólnátok valakinek,...

Hogy szólnátok valakinek, hogy rendszeresen erős a hónaljszaga?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkahelyemre rendszeresen jár egy látogató és órákig el kell viselnem a hszagát! Már öklendezni is szoktam! Szó szerint rosszúl vagyok! Mit tegyek, osztogassak a saját pénzemen deókat?
2009. aug. 27. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod a szemébe mondani, adj neki ajándékba tusfürdőt. :D Vagy csak vegyél ilyen felakasztható illatosítókat, és amikor jön, akkor rakj ki egyet úgy, hogy észrevegye, hogy miatta van.
2009. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ez gáz.:S

sok mindent nem tudsz tenni, mindenképp bunkónak fog tartani, akármilyen kedves stílusban közlöd vele.

esetleg vegyél vmi elektromos illatosítót, és tekerd fel legnagyobb fokozatra, hátha az elnyomja a szagot. vagy csinálj huzatot, amíg ott van.

2009. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A huzat felém hozza még inkább a szagát!
2009. aug. 27. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én valahogy így: Fú, te is érzed ezt a szagot? Én vagyok ilyen büdi, vagy kintről jön talán?
2009. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy ő is tud róla. Esetleg ilyen izzadós fajta és számára is kellemetlen. Van ilyen, hogy valaki nagyon izzad, otthon lefürdik, bedezodorozza magát és mire beér, már újra leizzadt.

Ne bántsd meg, ha erről van szó!

Ezt onnan láthatod, hogy van izzadtságfolt az ingjén. Ha nincs, akkor csak szimplán igénytelen és azért bűzlik, mert 1 hete nem fürdött.

2009. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az illetőnél komoly tisztálkodási problémák vannak mert ha pl. menstruál nem mosakszik,mert ,,nem szabad,,!!!
2009. aug. 27. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM SZABAD MENSTRUÁCIÓ ALATT FÖRÖDNI?!?!?! KELL!!! Ennél nagyobb hülyeséget az életben nem hallottam... Jó nagy bukéja lehet az alsótestének 4-5-6 nap után... sztem örülj, h azt nem érzed!

Egy ismeretlen emilcímről (amit nem tudja, h a tiéd) írd meg neki, h büdös vagy, mint állat, vedd észre magad.


Szerintem nem kell sajnálni. Nekem szobatársam ilyen gonddal küzködött, de ő gyakrabban fürdött pont emiatt. Viszont volt a fősulin olyan társam, akitől nekem is szószerint felfordult a gyomrom.

2009. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jesszus.

ez vmi mormon?

akkor kellett volna közölnöd vele, hogy rohadt büdös vagy, mikor ezt elmesélte. :S

2009. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!