Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Elsőnek 12 éves...

Mitől van ez? Elsőnek 12 éves koromban menszeszeltem. Először rendszeresen jött meg vagy 3 hónapig. Aztán 6 hónapig semmi. Utána kicsit erős vérzés

Figyelt kérdés
...aztán utoljára 2007 augusztusában...azután megint 2008 februárig semmi...akkor naon erős vérzésem volt...rendesen ömlött belőlem a vér...alig tudtam megmosakodni mert amikor szétterpesztettem ömlött a vérem a lábamon végig :S pont fizika órán jött meg, pont dogát írtunk és azt vettem észre amikor megmozdultam h átáztam és akk utána láttam h a székem is véres lett...és gyorsan leszaladtam az oszihoz elkéreszkedni...aztán még buszom se jött és hazavitt az 1ik tanár kocsival szal elég cinkes volt, magamrakötöttem a felsőmet, még az lett volna a cinkes h ha az o.társaim is észreveszik h véres a szék :S de szerencsére nem figyeltek mert írtunk...és utána februártól megint nem volt csak júniusba 1 kicsi...és most októberbe jött meg megint 15 éves koromra...még jó h itthon voltam, 20 percenként cseréltem az éjszakai vastag betétet mert annyira ömlött belőlem a sok felgyülemlett felesleges vér...jah és még ez is semmi...nem volt elég, még fél év alatt emiatt +10 kilót is felszedtem szal most naon utálom magamat...59 kg vok és 164 cm :S nagyjából ennyi...
2008. nov. 17. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy jó nőgyógyászt és vizsgáltasd ki magad,mert az "normális" hogy rendszrtelen a mensid de hogy ilyen sok van amikor megjön az nem.Lehet hormon zavar is vagy ciszta.Az anyukád tudja ezeket a dolgakat?Mert ha igen csodálkozom hogy nem vitt még orvoshoz.
2008. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy menj el nőgyógyászhoz. Bajod nem lesz belőle, ha megvizsgál. Az tényleg nem lenne gond, ha csak rendszertelen lenne, de ha ennyire erős, akkor jobb, ha lát egy orvos. Nem lehet tudni, hogy csak ennyire nincs szerencséd ebben a témában, vagy tényleg hormonális oka van-e.
2008. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már elmentünk 1x nőgyógyászhoz csak amikor lekellett öltözni meggondoltam magam :S és azóta nem mentünk...
2008. nov. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!