Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba miatt késik/késhet...

Hüvelygomba miatt késik/késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Hüvelygombám van és késik a menstruációm, egyáltalán semmi jele annak, hogy megjönne! Tegnap tettem fel az első tablettát és ma fehér, túró szerű folyásom volt ??? Ez a gyógyszertől van ?? Normális ??

folyásom van néha, van amikor barna, de van amikor piros vér foltok jelennek meg a wc papíron pisilés után. aggódom.. a párommal azóta nem voltunk együtt. Egyszer voltunk együtt gumi nélkül és az csak 3-4 lökés volt mert többet nem engedtem! Csak orálisan elégítettem ki, mert féltem, hogy elkapja, de a nadrágom hozzáért a péniszéhez miközben csókolóztunk és piros pöttyök lettek a makkján.. :( segítsetek :(



#hüvelygomba #menstruáció..
2013. jan. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

a 3-4 lökéstől már el is kapta. Viszont pasin ritkán van tünete. Amig van a gombád semmiképp ne legyetek együtt. kenegesse magát 2-3 napig napi többször candibene krémmel. ha nem mulnak a pöttyökk menjen orvoshoz.

A túrószerű dolog a gyógyszer maitt volt, valamennyi mindig kijön. A havi nem szokott tőle késni, legalábbis nem jellemző, csinálj tesztet is.

2013. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3-4 lökésnél még nem volt gomba, az csak utána volt.. Lehet tőle kaptam el?? Ő szedte össze valahol ?? de attól a 3-4 lökéstől képtelenség lenne ugye, hogy terhes legyek...?? :(
2013. jan. 4. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekezés nélkül szexeltek, akkor egy lökés is elég a babához! Amíg ezt nem tudod, nem vagy alkalmas a nemi életre!!!
2013. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom. O bigonygatja, hogy nem.. Meg, hogy ez hulyeseg.. :(
2013. jan. 5. 09:55
 5/5 zserko3 válasza:
Én is összeszedtem a hüvelygombát az uszodában. Az előző mensrtuációmnál jött elő, de utána enyhültek a tünetek és a doki is azt mondta, hogy valószínű, csak a klór... Pár hete együtt voltam a párommal és mi sem védekeztünk végig, de nem ment el bennem. A menstruációmnak 23-án kellett volna megjönnie, azóta sem jött meg. Csináltam tesztet, ami negatív lett. Dokinál is voltam, ahol kiderült, hogy nem a klór volt, hanem elkaptam a fertőzést, de szerinte ez nem befolyásolja a mentruációm. De akkor én sem értem, hogy miért nem jön már meg...
2013. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!