Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tanácsolnátok?

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve, hogy először fertőződtem meg hüvelygombával. Akkor a gyógyszernek köszönhetően kigyógyultam, de azóta már 2-jára tér vissza. Minden alkalommal elmentem a nőgyógyászhoz, aki mindig felírt más és más gyógyszereket, kaptam már Mikogel krémet, Candibene hüvelykúpot, és Gynazol krémet is. De mindig kiújjul és semmit nem használ, pár napig jó, és utána megint ott a baj. A páromat már megvizsgálták, neki semmi baja. Most hallottam egy homeopátiás gyógyszerről a Sepia C200-ról volt valaki akinek ez segített? Érdemes megvenni?

A válaszokat előre is köszönöm! 20/L



#hüvelygomba #Sepia C200
2013. jan. 4. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A kezelés után hüvely ph visszaállítót is kaptál? Bár ez vény nélküli.
2013. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pH visszaállítót nem kaptál még? Az viszont jó lenne, csatlakozom az elsőhöz.
2013. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha candida gomba akkor diéta nélkül nem is fog elmúlni teljesen.
2013. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam hozzá semmilyen visszaállítót, de az orvos még csak ezt a diétát sem említette. Én hiszek neki, de lassan már kezdek megőrülni, hogy totál selejt vagyok, szóval alaposabban utána nézek a diétának is meg a visszaállítónak is. A válaszokat köszi! :)
2013. jan. 4. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Népi módszer, de ha nekem valami hüvelyi kellemetlenségem van, elsősorban a tejes ülőfürdőt alkalmazom ph visszaállításra. Csak akkor gondolkozom el az orvostudományon, ha ez nem használ.
2013. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát pedig lehet rovost kéne váltanod Nekem is igy volt hogy mindenféle gyógyszert kaptam de egy szóval sem mondta hogy candida. Egy másik mondta. A PH visszaállító sem árt ezek után a szerek után. nem vagy selejt csak nem a megfelelő orvos kezel.
2013. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap kezdtem el a Sepia-t, illetve monilia albicans-t is vettem 30CH-sat. 18 éves korom óta, tehát legalább 10 éve szenvedek kiújuló / nem múló fertőzésektől, millió orvosnál jártam, míg kb. 8 éve találkoztam a mostanival. A panaszom ugyanaz volt, mint addig, hólyaggyulladás, hüvelygomba, vegyes hüvelyfertőzés, volt minden. Ő azt mondta, hogy annyi mindent kaptam, hogy már nem csodálkozna, ha semmire se reagálna a bennem lévő telep. Gynofluor kúpot kaptam (helyreállító, nincs benne gyógyszer, de receptköteles), illetve 1000 mg C vitamint javasolt, reggel és este szedni. A C vitamin ugye aszkorbinsav, elsavasítja a pisit, 3 napja szedtem, mikor elmúlt az addig megmaradt égő érzés, illetve 1,5 évig nem jött elő semmilyen problémám. Szerintem próbálj meg gyógyszertári tejsavas oldattal irrigálni heti 2-3x, ha nem segít és újra visszafertőződsz, akkor irrigálás mellé még helyreállító kúpot (gynophyllus pl. nem vényköteles) használj. 29/L
2013. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!