Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Palette 24 mosásos hajszínezőt...

Palette 24 mosásos hajszínezőt vettem, de nem jön ki mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb másfél hónappal azelőtt vettem 2 darabot és mind a kettőt elhasználtam mert hosszú a hajam, mindennap mosom a hajam már nagyon régóta de még semmi nem jött ki csak nagyon kicsit kifakult és elkezdett eléggé látszólag lenőni mivel ötét barna a festék és a hajam szőke így nagyon látszik de az nem hogy kijött volna egy kicsit

is.

Hiába mosom folyton nem jön ki, van ötletetek hogy tudnám minél előbb kimosni?



2013. jan. 2. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
a gyógynövényes samponok jobban koptatják a színét.
2013. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 2. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem pont olyan márkájúval volt festve a hajam,de muszáj volt újrafesteni,mert a hajfestéskor vettük észre hogy tartós hajszínező ><

csak annyit tehettem hogy ma befestettük igazi tartós hajfestékkel. nem akartam megvárni a 24 hajmosást,így is csúnya lett a színe. lehet hogy nem tett jót a hajamnak,de sürgősen megoldás kellett és a lenövéseket sem tüntette el.

többé olyat ne vegyél! (én se fogok)

2013. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hehe hát ezek után én se fogok olyat ma vagy 5-ször megmostam a hajam és még citromlével is... kifakította kicsit de ki nem jött... és tök jó mert kezd lenőni és gesztenye barna van festve alapból meg szőke vagyok így nagyon látszódik... soha többet nem veszek olyat :'DD
2013. jan. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!