Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hüvelygomba?

Lehet hüvelygomba?

Figyelt kérdés
14 évesen lehet hüvely gombám? És ha igen mit csináljak? Én eléggé kislányos típus vagyok, nem volt még barátom soha, és nem merek szólni a szüleimnek a problémáról. Nagyon félek mert nem akarom hogy nagyobb legyen a baj de nem szoktam ilyenekről beszélgetni az anyukámmal. Ha valakinek van tippje hogy mit csináljak kérem írja le akár privátba akár itt. Légyi!

2012. dec. 26. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűz lánynak is lehet hüvelygombája, nincs ebben semmi ciki. Nyugodtan mondd meg anyukádnak, hogy úgy érzed, összeszedtél vmit.
2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj anyukádnak nincs ebben semmi ciki. Szinte minden nő átesik rajta legalább egyzser, Valószínűleg már neki is volt. Ha nincs kezelve nem múlik el magától és komolyabb gyulladást is okozhat.
2012. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg arra gondolsz, hogy hüvelygombája csak annak lehet aki már élt szexuális életet, akkor megnyugtatlak, szűz lánynak is lehet! Ennek semmi köze a szexhez! Viszont mindenképpen orvoshoz kell menned, mert feljebb is terjedhet a fertőzés a belső nemi szerveidre, és akár meddő is lehetsz! Nem kell ezt szégyellni, hiszen nem tehetsz róla!
2012. dec. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha a tünetek megjelenése után 1 hónappal esett le hogy mi ez akkor sincs veszve minden? Mert először azt hittem hogy csak kidörzsölte a nadrágom :S
2012. dec. 27. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Amilyen hamar csak tudsz, menj orvoshoz!
2012. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi nincs veszve semmi:) de menj orvoshoz.
2012. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!