Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi irrigálót használhatok...

Hüvelyi irrigálót használhatok csak sima vízzel minden nap?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne használdd minden nap, nem szabad, csak indokolt esetben. Akkor sem folyamatosan. Felborítja a hüvelyedben lévő természetes egyensúlyt!
2009. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. A hüvelynek meg van a saját öntisztuló képessége és az ebbe való beavatkozás árthat.
2009. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha csak sima vízzel használom hogy átöblítsem? Az is ártalmas?
2009. aug. 24. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a sima vizes öblögetés minden nap ártalmas. A hüvelynek van egy természetes flórája amit nem kéne felborítani, mert nehéz helyrehozni. A tejsavas irrigálokat is csak havonta lehet használni, mondjuk menzesz után, vagy egyéb probléma esetén.

Szerintem ne kisérletezz, én nem tenném, de én mindig is érzékenyebb voltam ott lennt. Meg hamegnézed fürdés után mennyire kiszárad a bőröd, ott sem tehet túl jót, főleg minden nap.

27/N

2009. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem egy ideig elpakolom a polcról.
2009. aug. 24. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Csapvízzel többet árthatsz!! Lehet erre a célra kapni hüvelyirrigálókat a patikában, de ha nincs semmi bajod ne csináld!!
2009. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!