Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A páromat is kezelni kell?

A páromat is kezelni kell?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzésem volt, 10 napig kezeltem, a tünetek mérséklődtek, 90%-ban eltűntek; a megmaradt egészséges folyást az ovulációmnak tudtam be. Mára kiderült hiba volt, nem tűnt el maradéktalanul a gombám.


Amikor 90%-ban tünetmentes voltam, 3-szor voltam együtt a párommal. Ő akkor mindvégig óvszert húzott, előjáték közben viszont (óvszerhúzás előtt) ödadörgölődzött a hüvelyemhez egy picit, de berakni csak óvszerrel tette.


A mai napon kapott krémmel őt is kezelnem kell? Annyira ciki lenne, akkor voltunk először együtt és máris gombaölőt kapna tőlem karácsonyra :/ Én 20/L ő 24/F



2012. dec. 25. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak kenőcsöt, de még gyógyszert is szedhet a párod veled párhuzamosan. Ugyanis ki tudja mióta van gombád, csak tünetet nem okozott és lehet hogy már régebben átadtad a fertőzést és a kenőcs nem biztos, hogy egymagában elég lesz, de egyébként ezt kellett volna említened, hogy van párod és akkor neki is írtak volna kezelést.

És a gombaölő szedése, használata alatt egyébként tilos a nemi élet. Akár van még tüneted, akár nincs.

2012. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló fertőzésem, azt nem tudom gombás -e vagy nem. Én arcszesszel mosogattam. Nem tudom a krémed mennyire hatásos ez két három nap alatt helyre tette.


Vigyázat! Csíp!

2012. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gomba bárkinél előfordul. Férfi is kaphatja, és lehet tünete sincs, aztán akinek átadja annak van. Ping-pong ide-oda, ha nem kezelik mindkettőt. Szokásos általában páros gyógyszer 1-2 tabletta, plusz hüvelykúp.
2012. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!