Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi különbség van a két betét...

Mi különbség van a két betét között?

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy ki használja őket, melyik a jobb, mik a különbségek.


2012. dec. 24. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem, a 2. nem annyira puha, a sokadik napon már szokott zavarni, és abban jobban látszik a hálós szerkezete.
2012. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A selsitive-nek olyan puha, selymes a felülete.

Van aki azt szereti, de én undorítónak tartom. Sokszor nem nagyon akarja beszívni a vért és csak kenődik a tetején, meg téged is maszatol. A másik viszont nagyon jól szívja én a simára esküszöm. Mellesleg nem is kényelmetlen.

2012. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a másodikat használom,jó a nedvszívó képessége.Igaz,hogy picit műanyag,de ki lehet bírni.A sensitive-et nem próbáltam.
2012. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Alwaysból csak ezt a kettőt használom...Nekem a sima ultra kidörzsöli a 3. nap után a combom,viszont iszonyatosan szeretem,mivel több rétegű,ezért hamar beszívja a vér,és sokat bír!:)

A Sensitive olyan,mintha nem lenne ott semmi,azt is nagyon szeretem,az nem dörzsöl ki. ;) Viszont,azzal meg az a bajom,hogy szinte majdnem ugyanolyan jól szív,mint a 2.,csak hát mivel ugye pamutos,ezért ha kezd megtelni,és már nem tudja teljesen elnyelni a vért,akkor olyan Pffffúúú érzésem van... ugye az azért rosszabb érzés,ha a pamut véres,mint a műanyagos valami. :)

Amúgy mind a kettőnek beszavazok 6 órát,és úgy se ázol át,ha esetleg mozogsz egész nap vele!

Én 10 órát kihúztam a simába,úgy hogy abból a 10 órából 9-et lovardában mászkáltam.Sajnos nem volt lehetőség cserélni!

2013. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!