Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után kevés vér jelentkezi...

Szex után kevés vér jelentkezik, más is volt már így? És mitől gyógyult meg teljesen?

Figyelt kérdés
Másnak is volt már olyan, hogy szex után egy kicsi vér is volt, amikor megtörölte magát? Akinek igen, mitől gyógyult meg véglegesen, mert visszatérő a probléma. (citológia nem mutat semmit se, elvileg egyszerű hüvelygyulladás)

2012. dec. 23. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Csak halkan kérdezem. Szoktatok orális szexet csinálni és ha igen lenyeled a spermát? (ugyanis attól is lehet hormont borít - bár ezzel a nőgyógyász engem kiröhögött -, de mivel nem volt semmi ötlete én abbahagytam ezt a "szokásomat" és elmúlt) Ne hidd el, hogy a gyomorsav megöli a spermát és annak hormontartalmát semlegesíti - ugyanis én ezt a választ kaptam a nőgyógyásztól -. Ha ez igaz lenne, a fogamzásgátló tabletták szart sem érnének. Tehát ez is lehet egy ok!
2012. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D :D :D jót derültem az utolsó kommenten!!! Amúgy minden viccet félretéve a gyomorsav 1-2-es PH-ja valóban elpusztítja a spermiumokat, és még ha nem is tenné, a lenyelt sperma még ha tartalmazna is LH-t/FSH-t, akkor sem tudna se a gyomrodból, se a beledből felszívódni, hogy bekerülhessen a véráramodba, és a petefészkeidre hasson...! x'D Hát ez nagyon röhejes!!!!! :D:D:D:D:D

Általában ez valóban a hüvelygyulladás oka, vagy annak, ha mondjuk a párod megsért előjátéknál...

Ha hüvelygyulladásról van szó, akkor én a kamillás ülőfürdőt ajánlom, az szokott segíteni.:)

2012. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg "jópofa" válasz! De hülyeség! Igaza van az utána szólónak! Amúgy így terjednek a rémhírek. Szeretem,hogy az eü. problémákhoz mindenki ért a sarki fűszerestől kezdve a buszon utazó nagymamáig. Ha valós választ akarsz szakemberhez fordulj, nem véletlenül tanulnak az egyetem 6 évig!
2013. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A krónikus hüvelygyulladás, a hüvely egészségének megelőzésére ajánlatos negyedévente Gynoflor kúrát tartani.
2013. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!