Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb.2hete van fehérfolyásom,...

Lolipopp14 kérdése:

Kb.2hete van fehérfolyásom, de tanácstalan vagyok mert valahol azt olvasom hogy pár héttel az első menzesz előtt jelentkezik valaki azt mondja hogy egy évvel. Melyik az igaz és várjam az elsőt vagy használjam ki a 'gyerekkorom'?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más, lehet, hogy egy hónap, lehet, hogy egy fél év. Szóval jobb készülni rá, mint meglepődni :)
2012. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh köszi :)
2012. nov. 21. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet akár még egy év is. De már közeleg...
2012. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 év is eltelhet, mire megjön a menstruációd, viszont nem baj, ha várod, mert ha előre idegeskedsz miatta, annál jobban meg fog viselni. Egyébként nem mindenkit visel meg a menstruáció, van akinek meg sem kottyan. Elkerülni úgysem tudod, így inkább fogad el annak ami, azaz az élet és a felnőtté válás természetes részének!!!
2012. nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Többnyire 2 év.
2013. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yvett98 válasza:
Nekem pl: 2 évig volt fehér folyásom és aztán jött meg a menstruációm. De én már nagyon fel voltam rá készulve mondjuk látszott is mert a melleim hirtelen elkezdtem nőni. Szerinted még élvezd a gyerekkorod. Bár ahogy egy másik válaszolo irta van akinek meg se kottyan én van aki ágyba fekszik miatta. Én pl: sokkal rosszabbra számitottam . Nekem 4 max. 5 nap és vége igaz néha kicsit rendszertelen de ez normális (egy darabig)Azt mondták hogy nekem azért ilyen konnyu mert hivatalosan kiskorom ota sportolok és ez megkonnyiti. Mert én tényleg nem vagyok se hisztis sem érzékemy ilyenkor hála istennek. Remélem te is ilyen ti pus leszel mint én mert igy nagyon konnyu
2013. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem kb.7 hónapja van fehér folyásom de mégis semmi.De ez mindenkinél más!
2018. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!