Közös kádhasználattal elkaphatom a hpv-t anyósomtól? Bővebben lent.
Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt kivették anyósom méhét.Nem tudom miért, nem is merem megkérdezni. Ha méhnyakrák miatt vették ki, gondolom attól az azt okozó hpv továbbra is megmarad.Közös kádhasználattal veszélyeztetett vagyok? Természetesen nem közös víz, csak közös kád!2012. dec. 20. 20:40
2/3 anonim 



válasza:





1. Más miatt is kivehették.
2. Ha kivették,és méhnyakrák miatt, vele ment a HPV is.
3. Partnertől szokás elkapni, annyira be, nem megy a víz többnyire.
3/3 anonim 



válasza:





Szerintem sokkal gyakoribb, hogy valamilyen "jóindulatú" elváltozás miatt veszik ki egy nő méhét, például endometriózis, mióma, vagy akár sérv a meglazult szalagok miatt. Nem kell rögtön hpv-re gyanakodni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!