Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Mitől...

Késik a menstruációm. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
már 8 napja késik.rendszeresen élek nemi életet de mindig védekezünk de utoljára kiszakadt a gumi de észrevettük és nem ment el.vettem terhességi tesztet,2t is csináltam és mindkettő negatív lett.miért késhet ennyit?eléggé meg vagyok ijedve.dokihoz meg már csak karácsony után mehetek.a stressztől is késhet?
2012. dec. 20. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy késhet a stressztől. Nekem legutóbb egy hetet késett a stressz miatt (haláleset a családban). Minél jobban stresszelsz annál rosszabb.


A stressz mellett egyébként még okozhatja a kimaradást valamilyen fertőzés is. Nem tapasztaltál semmi különöset?

2012. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mostanába elég sokat stresszelek a suli miatt most meg már emiatt is.nem volt semmi különös.pár napig fájt a fejem ahogy menstruáció előtt szokott de mégsem jött meg
2012. dec. 20. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden késleltetheti. A stressz a leggyakoribb, de lehet még evési zavar (a fogyózóknak is van ilyen panasza, mivel nem rendszerezve és normálisan eszik), bármilyen gyógyszer is rásegít, betegség, klímaváltozás is, plusz (nyilván es nem igaz rád), de ha egy másik országba mész, ahol más az időzóna (vagy mi?), és itthon reggel 8 van, ott délután 2, simán bezavarja a ciklust, mint a tested rendszerét is. De ha mostanában többet szeretkeztél a pároddal, mint szoktál, az is közre játszhat.
2012. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!