Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzésem van vagy nem?

Fertőzésem van vagy nem?

Figyelt kérdés

A fehérfolyásom abszolút normális, semmi szag, semmi szín, viszont állandó jelleggel csíp a hüvelybemenetnél és szinte már fáj. 5-ször gyakrabban járok pisilni, mint szoktam, és pisilés közbe is szinte már fáj.. :S Szerintetek fertőzésem van? Szerintem akkor a folyáson is lenne vmi jel. A viszketés nagyon ritka, és külsőleg sincsenek jelek.

Ha fertőzés, akkor mivel tudom itthon kezelni, anélkül, hog y dokihoz kéne menni? A DM-ben kapható ilyen,.. (nem tudom hogy hívják) a lényeg, hogy helyrehozza, átöblíti, v. vmi ilyesmi.. az erre jó lenne?


2008. máj. 28. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy felfáztál? A gyakori vizelés és a fájdalom közben annak a jele...
2008. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az is lehet, de azon is elgondolkoztam, h ennyire könnyen fel lehet-e.. meg gyakran.. mivel ez már van kb. 2 hete :S Ezért gondolom, h egy felfázás nem tart eddig :S

Ráadásul amúgy nem is érteném, h hol, mert papucsba is csak azóta járok, mióta ilyen nagyon meleg van.. :(

2008. máj. 28. 21:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Nahmeg, ha felfázás, akkor mit lehet ellene tenni? Semmit, majd elmúlik?
2008. máj. 28. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfázás,menj orvoshoz,de szerintem mindenképp.A fertözés tovább terjed,lehetnek komolyabb problémáid.Felfázásnál fáj a petefészek is.Fájdalmas a közösülés,legtöbbször még ülni is kellemetlen.Lehet láz vagy höemelkedés.Meleg kamillás fürdö enyhitheti,de az nem gyogyszer csak gyogyhatásu készitmény.Lehet hogy közösüléskor sérült,tul száraz vagy és kidörzsölödött.Ha gombás fertözésre gondolsz,amit fellehet ismerni ha már máskor is elöfordult,gyogyszertárban recept nélkül lehet kapni PEVARIL-G hüvelykupot.3napos.
2008. máj. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is. Ne kísérletezzgess otthon! a klapható hüvelyöblítők több kárt tesznek mint hasznot! mnej orvoshoz, egy STD rendelésre, ott levesznek mintátkitenyésztik a bacit/gombát és megmondják pontosan milyen gyszert kell szedned. A nődoki nem jó, egész más szakma, nem tudja pontosan kideríteni. STD rendelést minden bőrgyógyászaton találsz!
2008. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szia:)hát hallod nekem is így kezdődött...fehér folyás ,hasi fájdalom(nem tom neked van e)de nem muszály fájnia.aztán sárgába váltott,háziorvos azt mondta gyulladás v húgyúti fetőzés...telelettem nyomva gyull.csökkentőkkel.nem hatott,csak rontott.abba kellett hagynom...aztán nőgyógyász..és én csak 18 vok!soha nem vt ilyen bajom...és miután megnézett kiderült hogy trichomoniasis .szóval vagy elmész a nődokihoz,vagy veszel klion-d 100at,és klion tablettát.most én is ezt szedem...rem helyrejössz:)
2008. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. máj. 29. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!