Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás? Mi ez?

Barna folyás? Mi ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy barna foltot vettem észre az alsóneműmben. Ma délelőtt megint. Szagtalan, nemis viszket meg semmi. Mi lehet ez?? Igazából eléggé félek nehogy valami fertőzés...


14/L


2012. dec. 14. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ha 1 hétig tartott,akkor menstruáltál.

nekem a második is 7 napos barnázás volt.

hidd el,neked már megjött,csak gyenge volt. valszeg a következő erősebb lesz.

14L

2013. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem, hogy így lesz. Kicsit lemaradva éreztem magam, mivel az osztályban már mindenkinek megvan, ráadásul a napokban töltöm be a 15-öt :))
2013. jan. 5. 20:29
 13/19 anonim ***** válasza:
én is így éreztem,mivel már csak 3 lánynak nincs meg :D
2013. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na mi van, megjött azóta? :D

Ne aggódj, nem ciki, hogy később jön meg neked.

2013. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, azóta megjött :)
2013. jan. 19. 12:20
 16/19 anonim ***** válasza:
és mikor? :D
2013. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
na akkor mostantól azt fogod várni hoyg elmuljon vagy épp ne ekkor vagy akkor jöjjön. Nem késétl le semmiről? Örülj neki hogy nem már 3-4 éve tart, sok kellemetlenségtől megsporolt a természe.
2013. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a 79%-os vagyok. csak hogy tudd,sok kellemetlenséget fog okozni.

dec 25-28-ig barna folyás(gondolom ovuláció),jan 2-4 szintén barna folyás,hatodikán is,aztán nyolcadikán több jött és tizenegyig tartott. azt hittem menzesz,mert a nyolcadikai barna folyás pont a 28. napon jött és mivel folyamatosan volt,ezért nem is gondoltam rosszra..kiszámoltam és mára esett volna a következő peteérés.

erre mi történt? tegnap előtt megjött(rendes vér.) szal gondolom előjelek voltak csak a barna folyásos napok,így a 36. napon jött meg.

és mi volt ma? felvételi. a derékfájásomnak és a "mindjárt átázom" érzésnek köszönhetően elcsesztem a matekot.

gratulálok magamnak :(

14L

2013. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete :) Húú hát tényleg nem vmi jó :( Mondjuk igen, most már átélve tényleg hiszem, hogy nem maradtam ki semmi "jóból". OKé, zavar vagy nem, legalább tudod hogy egészségesem működik a szervezeted :)
2013. jan. 20. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!