Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A folyás elleni hüvelykúp...

A folyás elleni hüvelykúp használata befolyásolja a fogamzásgátló hatékonyságát?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom egy időben irta fel mind a kettőt (fog.gátlót először) de csak annyit mondott, hogy a kúpot esténként használjam, a tabit meg kezdjem el szedni, ha megjön. Elkezdtem szedni az első nap, addig evidens, hogy nem használtam a kúpot. Most, hogy már nincs meg, elkezdhetem használni? Befolyásolja a fogamzásgátló hatékonyságát a kúp? (Gondolok itt arra, hogy pl. mégsem véd majd a fog.gátló az első hónap letelte után...) Egyébként Lindynette 30-at szedek.
2012. dec. 11. 01:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy fogalmam sincs, hogy miféle hüvelykúp, mert "patikai" csomagolása van, betegtájékoztató nincs benne, csak kézzel rá van irva pár szám, ami nekem természetesen nem mond semmit.
2012. dec. 11. 01:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg használod a hüvelykúpot, jobb lenne, ha nem szexelnél.. a visszafertőződést el tudod így kerülni. Amúgy a kúp nem tudja befolyásolni a hormonokat.
2012. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem szexeltem volna, nem túl vonzó gondolat, hogy sárgás trutyi folyjon belőlem közben. A kúra kb. 1-1,5-ig tartana. A fog.gátlóra való befolyását hosszabb távra gondoltam, tehát hogy még egy levéllel végig kéne-e szednem, hogy védve legyek, vagy a védelem meglenne az első levél után is.

2012. dec. 11. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A védelem megvan az első levél után, ettől ne félj. Nem lehet semmi probléma, különben az orvos nem írta voolna fle egyszerre őket - ha mégis, tájékoztatott volna.
2012. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!