Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet terhességi tünet?

Ez lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Barátnömnek miért nagyobb az egyik melbimboja? és még érzékeny is ha hozzáérnek!..mondjuk már azt mondta tegnaptol hogy nem érzékeny!
2009. aug. 21. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak ha már a nagy poci is meg van hozzá. Te vagy aki a másik kérdést is írta igaz, ott is ez volt a probléma. Szerintem a barátnőd menjen orvoshoz és kérdezze meg mitől lehetett, az a legbiztosabb, mi csak találgatunk, meg az infó is kevés...
2009. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen én voltam az a másik is ..muszály volt mert nemkaptam rá semmien választ igy megprobáltam másképp feltenni a kérdést hátha a tárgyra jobban felfigfyelnek... HÁT MONDJUK MÉG CSAK 4 HETE ÉLÜNK SEXUÁLIS ÉLETETT ÉS VÉDEKEZÜNK TEHÁT NINCS SEMMIEN HÁNYINGERE VAGY ILYESMI TÖNET A HASA IS KICSI MEG HÁT VÉKONY A CDSAJ ÉSZRE LEHETNE VENNI HA NÖNE A HASA..AKKOR NEM LEHET TERHESSÉGI TÜNET SZERINTED?
2009. aug. 21. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a közelgő menstruáció tünete lehet, kérdezd meg mikor lesz neki a következő:) Persze mi nem tudhatjuk, h terhes-e, de ilyenkor még nem lenne ilyen tünete és a hasa sem nőne. Majd akkor aggódj, ha elmarad a vérzése.
2009. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát az a jövöhonapba fog ugy 2-tol 6-ig ha jol számoltam..akkor?
2009. aug. 21. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a terhesség tünete. Akár gyulladás is lehet. Az pl. biztos terhességi jel lenne, ha tej csordogálna belőle és nőne a pocak. Szerintem ne aggódj.
2009. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!