Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez a menstruáció...

Szerintetek ez a menstruáció jele, vagy már az lenne?

Figyelt kérdés

Mult heten eszrevettem hogy barna folyasom van. Ez az egesz 3 napig tartott es szepen fokozatosan elmult. Igazabol nem fajt a hasam ereztem egy picit de olyan semmilyen volt.. Nem volt kellemetlen szagu..koszonom elore is a valaszokat..:))))

(bocsi az ekezet hianyok miatt remelem el tudtok rajta igy is igazodni)

14/L



2012. dec. 10. 21:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez még nem az, de annak az előjele!
2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom..:))
2012. dec. 10. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pedig az volt!
2012. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet előjel is, és maga a mensi is. Nekem 2-3 napig tartott az első és nagyon gyenge vérzés volt az. Igazából rózsaszín váladék volt. Aztán a másik ciklusnál erősebb és görcsösebb aztán 2-3 év alatt beállt az időtartam is, menstruáció erőssége és fájdalmassága is.
2012. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!!:)) Egyebkent anyu is azt mondta hogy ez mar az de kivancsi voltam masnak is a velemenyere..meg egszer koszi..:)))
2012. dec. 10. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

lehetett peteérés miatt,szóval már csak 1 heted lenne a menzeszig VAGY az már menstruáció volt.

-ha nagyon sok és sötét barna volt,az alvadt vér.--> tehát menzesz

De neked kell eldönteni!

14L

2012. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elso nap eleg sok volt es eleg sotet aztan fokozatosan halvanyult es egyre kevesebb lett..:) hat majd meglatjuk.. Koszi a valaszod..:))
2012. dec. 11. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Barna volt vagy sötét vörös? Kb hány betét ment el az első nap?
2012. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6. vagyok.

nekem ma jött meg a harmadik :* pechemre nem raktam be tisztaságit szal amikor wc-re mentem,akkor láttam hogy a világoskék bugyim közepén tátong egy barna folt,utána barnás váladék majd rendesen vér.

szerencsésnek mondhatom magam,mert az első és második között 28 nap telt el,a második és harmadik között pedig 25-26. :)))

eléggé fáj,majdnem olyan mint az első xd


amúgy ha voltak fekete vagy csak simán sötét foltok benne,ragadtál is,friss nyálkahártyának vagy hasonlónak tűnt,akkor menzeszed volt.

örülj neki,hogy kevés volt és nem fáj. nekem az első már 8 napig tartott,nagyon fájt és sok is volt.

a kis mázlista! :DD

14L

2012. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!