Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet a petevezeték elzáród...

Ez lehet a petevezeték elzáródás jele?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, így nem lehet hogy az állandó hasszurka a peteérés vagy a beágyazódás miatt van. Nem rég volt egy komolyabb gombás fertőzésem, nőgyógyász írt fel krémet, gyógyszert attól helyrejöttem, de félek hogy a fertőzés annyira felterjedt, hogy elzáródtak a petevezetékeim. Eléggé el vagyok keseredve. Szerintetek?
2012. dec. 5. 19:47
 1/1 ozsi987 válasza:
Szia. Neken is szokott lenni időnkénti, elég erős szúrkáló érzésem, ciklus közben. Meddőségi központba járunk, nem rég volt átjárhatósági vizsgálatom, de ok volt. Nálam nem találtak semmi rendelleneset. Pedig azt hittem ez a szurka elzáródás miadt lehet. Eddig nem volt ilyen erős kb egy éve érzem ilyennek. Minden esetre az lenne számodra is a leg megnyugtatóbb, ha elmennél hüvelyi uh-ra, esetleg átjárhatóságira.
2012. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!