Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van fehér folyásotok? Normális...

Van fehér folyásotok? Normális az?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a sárgás meg a zöldes az hüvelygombára utal, meg a különleges állagú stb is, meg ami viszketést, fájdalmat okoz, de nekem egyik sem aktuális, csak szimpla fehér folyás menstruáció előtt bizonyos számú nappal, és pár napig tart. Másnak is van ilyen? Hogyan lehetne megszabadulni tőle?
2009. aug. 20. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes. Megszabadulni nem lehet tőle, használj tisztasági betétet és fel sem fog tűnni :)
2009. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, ez teljesen természetes:) Ha zavar, használj tisztasági betétet, én is ezt teszem, sokkal kelemesebb így a közérzet, mint "ázott bugyival".
2009. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Menstruáció előtt teljesen normális, nem kell aggódnod, ha minden nap lenne, mármint nem csak a menstruációd előtt, na az jelenthet gyulladást, de menstruáció előtt teljesen természetes. Nem kell félned. Semmi bajod sincs. :)
2009. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha minden nap van, azsem jelent gyulladást.

nekem már kb 10 éve van, igaz nem minden áldott nap és nincsen egyszerűen semmi gyulladásom.

2009. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!