Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek is szokott...

Lányok! Nektek is szokott lenni fehér folyásotok?

Figyelt kérdés
Mert nekem majdnem minden nap van, kivéve mikor megjön! Ez miért van? De már évek óta ez megy, voltam nőgyógyinál is, aki felírt hüvely kúpot, egy ideig jó volt aztán mindig előjön és nagyon kellemetlen. Néha olyan érzés, mint aki bepisilt!
2009. máj. 17. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is ugyan ez a bajom:S és én is úgy érzem néha mintha bepisiltem volna:(
2009. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te voltál nőgyógyásznál?annyira utálom,pl. megyek az utcán és akkor történik vagy bármikor...áááá olyan rossz:(
2009. máj. 17. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt ilyen problémám. Évek óta szenvedek fehér folyással, nem is mentem el vele orvoshoz, mert szörnyen féltem. Nemrég összeszedtem magam, elmentem, és kiderült, hogy méhszájsebem van. Most azt kezeljük, illetve azt a fertőzést, ami miatt volt, ami magát a fehér folyást is okozta. Ha a hüvelykúptól akkor elmúlt, akkor valószínűleg valami probléma van nálad, szóval én elmennék a helyedben újra nőgyógyászhoz.
2009. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj!Most megijedtem:SDe akkor mikor voltam nem mondta hogy lenne valami bajom!Elég sok lány küzd ezzel!De elfogok menni újra nehogy valami tényleg legyen!
2009. máj. 17. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugi ez nekem si van és állítólag normális a doki is azt mondta h kinek több kinek kevesebb, nekem azt tanácsolta h a mensi előtt amikor sok a folyás akor irrigáljak.
2009. máj. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Én leírtam, hogy nekem volt, és a végén a fertőzés (amit évekig nem kezeltettem), méhszájsebet okozott. De ne aggódj, ha annak idején látta volna az orvos, akkor szólt volna. Nem azért írtam, hogy most rád hozzam a frászt. Nehogy azzal rohanj most az orvoshoz, hogy méhszájsebed van. Nyugalom. Sajnálom, hogyha nagyon megijesztettelek, nem állt szándékomnban, csak leírtam az én sztorimat. Valamennyi fehér folyás tényleg normális, de neked annak idején írt fel az orvos hüvelykúpot, tehát valamit látott, hogy nem stimmel. És ezt a valamit el is mulasztotta a hüvelykúp, ezért javasoltam, hogy mutasd meg magad az orvosnak megint. Évente meg úgyis ajánlott elmenni rákszűrésre.
2009. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze!Köszönöm a tanácsokat:)csak van az emberben az ilyenek hallatán egy kis félsz:)
2009. máj. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!