Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparás az...

Egészségügyi kaparás az kötelező? Vagy mi az tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Szóval gyógyszert szedek 1 éve és azóta majdnem mindig belém élvez a barátom, szoval el kell mennem kikapartatni magam, vagy az kifolyik teljesen? Mert szex után mindig kifolyik belőlem valamennyi de nemtudom hogy az összes-e. Szoval hogy zaljik egy ilyen, és mennyi időnként kell elmenni?
2009. aug. 19. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Neked Drága nemi életet sem szabadna élned :)
2009. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó most lehet hülyeséget kérdeztem, mert elolvastam 1-2 ilyesmi kérdést... Szoval a felgyülemlett esetleges spermát nem kell soha kiszedetni? Vagy kimossa mindig a következő mensi? Légyszi segítsetek tök össze vagyok zavarodva. 18/L
2009. aug. 19. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 18 évesen még azt sem tudod,hogy nem marad bennt a sperma a köv mensiig,akkor gondolom az eü kaparásról fogalmad sincs!

"Méhkaparás (egészségügyi kaparás, frakcionált abrázió, abrasio, küret, küretműtét, fractionalt curette, curettage, FrCu) - a nőgyógyászatban igen gyakori kisműtéti beavatkozás. A méhűri rosszindulatú folyamatok (karcinoma, szarkóma), jóindulatú daganatok (pl. polip, mióma), valamint a különféle hormonális zavarok, legtöbbször vérzészavarokat okoznak. A vérzés okának, a betegség felderítésének módja az egészségügyi küret, mely a méhnyak és a méh nyálkahártyájának teljes egészében történő eltávolítása, kórszövettani feldolgozás céljából. Bizonyos vérzészavarok esetében az egészségügyi küret a diagnosztikus célon túl, egyben terápiás jelentőségű is, mivel a beavatkozással a vérzés is megszüntethető. A műtét során két különböző helyről - a méhtestből és a méhnyak nyakcsatornájából - egy kanál alakú eszközzel nyálkahártya-kaparékot vesznek, amelyet később kórszövettani vizsgálatnak vetnek alá. A küretműtét történhet altatásban, vagy helyi érzéstelenítésben. Meddőség kivizsgálásánál és a korai terhesség megszakítására (abortusz) is használják."

2009. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem tudtam hogy nem marad bent. Azt tudtam hogy a nagy része kifolyik, csak belegondoltam hogy éveken keresztül azért lehet hogy felgyülemlik. Köszönöm, csak valaki mondta hogy aki nem védekezik óvszerrel, annak kell ilyet csináltatnia hogy kiszedjék a dolgokat. És bocsi hogy nem tudtam.
2009. aug. 19. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond,azért van ez az oldal.

Csak furcsa volt,h 18 éves vagy és ilyeneket nem tudsz.

Szóval Ne akarj eü kaparást!

2009. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

"A méhűri rosszindulatú folyamatok (karcinoma, szarkóma), jóindulatú daganatok (pl. polip, mióma), valamint a különféle hormonális zavarok, legtöbbször vérzészavarokat okoznak. A vérzés okának, a betegség felderítésének módja az egészségügyi kaparás (küret), mely a méhnyak és a méh nyálkahártyájának teljes egészében történő eltávolítása, kórszövettani feldolgozás céljából. Bizonyos vérzészavarok esetében az egészségügyi küret a diagnosztikus célon túl, egyben terápiás jelentőségű is, mivel a beavatkozással a vérzést is megszüntetjük."


Te 18 évesen komolyan megkérdezed, hogy a "beszáradt" spermát kell-e kikapartatni? Jesszus...

2009. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Bocs, mialatt bemásoltam, más már megtette :P
2009. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Atya világ!

Nem kell kiszedni, kimossa magától a szervezeted. Nyugi.

De ha már gyógyszert szedsz és szexelsz akkor annyit igazán megtehettél volna,hogy agyilag is felkészülsz a dologra nem csak fizikailag és érzelmileg. Hidd el sokkal jobb úgy ha tudod,hogy mi zajlik benned és minek mi lesz a következménye.

2009. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!