Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Streptococcus agalactiae -...

Streptococcus agalactiae - orális szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy tudom, hogy ez a baci ritkán, de megtelepedhet nemcsak a nemi szervekben, de pl a torokban is. Amennyiben orálisan elégítem ki a páromat, és benne pl ott lakozik ez a strepto elkaphatom tőle?

Egyébként ha wc után vlki, aki strepto hordozó pl megérinti a villanykapcsolót, kilincset (még mielőtt megmosta volna a kezét a fürdőben) és utána más is megérinti ... megfertőződhet? Vagy azért ilyen drasztikus módon nem terjed?


2012. nov. 25. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Mi az hogy orális szex? A száj nem nemiszerv!
2012. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, arra rájöttem, hogy a száj nem nemiszerv, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ha ritkán, de a szájban, torokban is megtalálható ez a baci, akkor vajon hogyan kerül oda? Ezért gondoltam ez orális szexre.
2012. nov. 25. 22:49
 3/3 anonim válasza:
Jó a kérdés,engem is érdekelne egy értelmes válasz???
2013. máj. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!