Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mit tegyek? Nagyon fáj!

Ilyenkor mit tegyek? Nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Még nem jött meg de már fáj egy kicsit a hasam ez azt jelenti ,hogy nemsokára megfog.Ha itthon kezdd el görcsölni meleg vizes palackot teszek a hasamra+beveszek gyógyszert(Algo flex M,de ehetem rakatszámra is nem hat:/ ) Mit csináljak ha suliban kezdd el nagyon görcsölni? itthon is annyira fáj ,hogy hányingerem van,alig tudok menni szédülök alig látok ,de szerencsére ez ritkán fordul elő hogy ennyire durva,de mindig nagyon görcsöl. szólva mit csináljak ha suliban jön rám ? köszönöm előre is a válaszokat,sokat segítenének!

2012. nov. 25. 12:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!


Azért is menj el orvoshoz, mert az ennyire erős görcsölés cisztára is utalhat!

Egyébként nem reagál mindnki egyformán a gyógyszerekre, így az algoflexM, sem jó mindenkinek, ezt ki kell tapasztalni, hogy melyik a jó.

Nem tudom, hogy mit használsz, de ha tampont, akkor azt inkább hanyagold, ha ennyire görcsölsz, mert az csak fokozza.

Remélem segítettem!

2012. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!