Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ilyenkor a...

Mit csináljak ilyenkor a közérzetemmel?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok..

Sok idő után összejöttem egy sráccal és már nagyon egy hullámhosszon vagyunk, sőt mondhatni, h már megvan a nagy ragaszkodás, szerelem. :)

De már nagyon kívánni tudjuk egymást, különösen ő engem, de van egy kis problémám... mióta elkerültem otthonról ide tanulni, vadidegen emberek mellé jöttem albérletbe... már általuk is stressz ült rám, különösen az emésztés...wc-zés terén...

Nincs a WC-nek normális szellőzője, hanem csak az ajtón van KIFELÉ a folyosóra egy lyuk...(mikor nagy dolog van, minden ajtót bezárunk, és a konyha ajtót hagyjuk nyitva, és kitárt ablak mellett végezzük a dolgot, h legalább ott szellőzzön. A hangok és a szag miatt ült rám ez a stressz, emiatt alig merek wcre járni, sőt már a közérzetem sem a legjobb tőle... a gyomrom pedig mindig zügybörög.

Mióta barátom van igyekszem rendszeresre fogni a dolgot és jó időpontokban, csak épp egyre több időt töltünk együtt, de még ez a téma azért mégiscsak tabu még közöttünk :D

A probléma az, h amikor időm lenne, egyszerűen nem tudok wc-zni, hiába érzem előtte 5 perccel h kellene menni.

A tejtermékektől meg félek, mert ha kicsitől többet eszem/ iszom, akkor abból meg hasmenés lesz :S Kínomban már szintem minden 2-3. nap széntablettát veszek be, h nehogy rám jöjjön... aztán meg vh, vmi mégsem stimm...


Nem találom az arany középutat, h jó legyen...zügybörgő gyomorral a szexre sem lehet úgy hangolódni...


Mit egyek/igyak/csináljak, h ez helyreálljon, rendszeres legyen jó közérzettel és jó időben?

Vagy h tudom magam kontrollálni? A zügybörgő has ciki...

Főleg ha a pasi is kíván engem meg én is őt? :S csak nehogy egyszer szex közben kelljen.... ettől annyira félek...

Mit csináljak?



2012. nov. 24. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjél jó erős probiotikumot de rendszeresen legalább 3-4 hónapig és el fog múlni a problémád. Lehet már egy héten belül hat, de ne hagyd abba a szedését!
2012. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg van köztetek tabu a barátoddal, addig nem igazi párkapcsolat a Tiétek!
2012. nov. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy hónap után még nem tervezek beszámolni neki a kakálási szokásaimról :D de tudom nyugi, csak azért még ennyire az elején nekem cinkes... idővel úgyis ez is laza lesz :)

A válaszokat nagyon köszönöm!:)

2012. nov. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!