Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a nőgyógyászati...

Normális a nőgyógyászati vizsgálat után a vérzés? (Bővebben lent) SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál és megvizsgált mert citologiát kellet csinálni. Ez volt délelőtt, most fél 4kor elmentem pisilni és láttam hogy vérzek, nem nagyon de a hasam is begörcsölt! Tudtommal terhes nem vagyok a doki se mondta hogy az lennék szal.. nem tudom hogy mitől lehet a vérzés vagy "normális"-e egyáltalán? Létszike ha valaki tud akkor segítsen mert kétségbe estem. Mennyek vissza a dokihoz??
2012. nov. 23. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
havi?mikulas?menzesz?
2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem havi.. az majd jövőhét végén esedékes.. még szedem a gyógyszert!
2012. nov. 23. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A mintavételnél a méhnyak felső hámrétegéből egy kicsit lekapargatnak, ami enyhe vérzést okozhat.
2012. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. nov. 23. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsó válaszolónak, normális
2012. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 22éves vagyok,4 éve élek szexuális életet, de még mindig nagyon szűk vagyok, pedig nem a partnerem méretével van baj, viszont elég ha a nőgyógyász gumikesztyűs ujjal felnyúl, (méhnyálkahártyát nézte meg), és én is vérzek utána. Egy ujjtól..
2012. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!