Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellemben több csomót...

A bal mellemben több csomót is kitapintottam. Az egyik nagyobb a másik kisebb. Már majdnem egy hónapja érzem őket és azóta is változik az alakjuk és a helyzetük. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit,hogy aki tapasztalt már hasonlót vagy akinek van valami ötlete,hogy mitől lehet az írja meg.Előre is köszönöm.
2009. aug. 16. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 16 éves lány vagyok,nekem is voltak.Nekem azt mondták megduzzadtak a tej mirigyek,valami gyulladás vagy mi volt.

DE sztem ha már ilyen régóta ez a gondod menj el orvoshoz.

2009. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tej mirigy is, de - nem tudom mennyi idős vagy - miért nem mész el a nőgyógyászodhoz? azért 16-18 évesen már illene elkezdeni járni, méhnyakrák szűrésre, mellvizsgálatra.
2009. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a szived.
2009. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem két éve találtak csomót a mellemben és kiderült, hogy jóindulató fibroma a neve. Azt mondták, ha nagyobbodna érdemes kivetetni, de azóta nem nőtt. mindenképp menj el nőgyógyászhoz vagy a háziorvoshoz, aki elküld mammográfiára.

Én úgy gondolom, a bizonytalanságnál minden jobb lehet.

2009. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!