Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell alkalmazni az...

Hogyan kell alkalmazni az ezüstkolloidot intim zuhanyként?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 30ml 3dl felforralt, majd kihűtött vízhez. De hány naponta, meddig, hány alkalommal max? Valamint kinek mi a tapasztalata? Hatásos? Nekem Candidára javasolták.

#ezüstkolloid #candida #intim zuhany #ezüstkolloid intimzuhany
2012. nov. 19. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem reckíroznám az ezüst-kolloid mérgezést....nem is tudom ki talált ilyen hülyeséget ki..egy nő, akinek orrdugulásra írtak föl ezüst-kolloid tartalmú orrsprayt, olyan ezüst-kolloid mérgezést kapott,hogy élete végéid hulla színe volt ,mert a szervezet nem képes lebontani a vegyületet..csak úgy megjegyeztem..
2012. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy kapok pár választ, hogy ne alkalmazzam mert ilyen-olyan mérgezést lehet kapni tőle, és a többi hülyeség. Már a kérdésbe bele akartam írni, hogy nem kérek kommentet, csak választ várok. Ismétlem a kérdést: hogyan kell alkalmazni??? Úgy bírom, hogy itt bármilyen kérdést feltesznek, mindig van 1-2 okos, aki hajtja a maga igazát és nem a kérdésre válaszol. Legközelebb írjam ki, hogy nem kell kioktatás, olyan hozzászólás, ami nem visz előre? Az ezüstkolloid akkor okoz ilyen tünetet, amikor több hónapig, huzamosabb ideig használod. Közvetlen környezetemben sokan alkalmazzák, különösen télen 1-2hónapig és egyik sem hulla kinézetű...Szóval hogyan??? Nem az, hogy alkalmazzam-e és ki milyen lejárató sztorit hallott...
2012. nov. 19. 22:35
 3/8 Andrea Ilona ***** válasza:
Gratulálok,, az ötlet jó! A legegyszerűbb, ha patikában pár Ft-ért veszel egy legnagyobb méretű injekciós fecskendőt tű nélkül. Igyekezz hanyatt fekve megoldani a dolgot, és egy ideig ne kelj fel. Az sem baj, ha kicsit forogsz egyik oldaladról a másikra, hasra-hátra. Használni fog, semmi nincs, ami jobb lenne. És mérgezéstől ne tarts. kolloid formában nem lehet elérni, hogy megmérgezd magad ezüsttel.
2012. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül van ráírva. Csak külsőleg...a hüvelyből is fel fog szívódni, szerinted a hüvelykúpot miért oda tesszük?? Mindegy, te dolgod.
2012. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs ráírva, hogy külsőleg. És miért baj, ha felszívódik??? Sőt az én tájékoztatómon az van, hogy mielőtt lenyelnéd, tartsd a szádban, és a nyelved alatt ameddig bírod, mert így könnyebben felszívódik. Egyébként jelentem, hogy ma lesz az 5.napom, amikor használom, és nem vagyok szürke sem, és a panaszaim elmúltak. De köszönöm a hasznos hozzászólást. Szerintem Te mást vettél, vagy használsz...
2012. nov. 23. 20:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Végigcsináltam a 6 alkalmas kúrát. 30 ml ezüstkolloidhoz kell 2-3dl felforralt, majd visszahűtött víz, vagy desztillált víz. Én sima ezüstkolloidot vettem és a gyógyszertárban kapható intim zuhanyt. Így sokkal olcsóbban megúsztam, mint az erre a célra kapható intim ezüstkolloiddal, ami 5eFt körül van. Csak azért írom le, mert ha valaki esetleg erre téved és hasonló problémája van, az tudja. És csak ajánlani tudom mindenkinek. Elmúltak a panaszaim, és semmi mellékhatás, és szürke sem lettem!!! :)
2012. nov. 26. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
hahó! az ilyen okoskodóknak írnám, hogy van olyan ezüst kolloid, amit patikában lehet kapni és van benne grépfruitmag-kivonat, és az van ráírva, hogy étrend-kiegészítő. gondolom, nem azért, mert külsőleg kell használni! Amugy nagyon ajánlom.Fél liter és ugyan annyiba kerül, mint a negyed literes. Crystal silver natural power a neve, ráadásul tisztított szűrt vizzel van keverve. én használom intimzuhanynak is és iszom is. a grépfruitmagkivonattól még jobb szerintem :)
2013. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja még ez a előző vagyok. beleírták a tájékoztatóba, hogy az egészségre nem ártalmas, pedig a mellékhatásokba kutyafülét is beleírnak, hogy ne lehessen perelgetni ... na további jó okoskodást :D
2013. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!