Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki szed ezüstkolloidot?

Ki szed ezüstkolloidot?

Figyelt kérdés
Jó hüvelygomba megelőzésére is? Jobb, mint a grapefruit csepp? hol szerzed be (dm-ben, rossmann-ban van?) képet mutatsz hogy milyet szedsz? mennyibe kerül amit használsz?
2009. júl. 20. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet ittam régebben. Fertőzésekre, esetleges gyulladásokra, az arcom is kenegettem vele, de a hüvelygombáról még nem hallottam. 2300 körül van 2dl.

Nekem egy ismerősöm hozta mindíg.

[link]

2009. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó gombára is olvastam, és már miért nem szeded? tényleg igaz ha sokáig szedi az ember akkor ezüst színű lesz a bőre?
2009. júl. 21. 06:22
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ezt, hogy ezüstszinű leszel tőle, szerintem azok találták ki, akiknek igen nem tetszik, hogy végre van egy ilyen szer, ami szinte csodákat művel, és elveszi a gyógyszeripar sikerét... Nekem évekig volt hüvelygombám, és hiába jártam orvoshoz évekig, hiába kezelték a partnerem, hiába ittam gyógyteákat, vettem ülőfürdőt, kentem magam (magunkat) kenőccsel, irrigáltam, semmi. Aztán megismertem egy természetgyógyászt, és azt mondta, nagyon el vagyok savasodva, és egy diétát javasolt, hogy lugosodjak. Semmi cukor, semmi csirkebőr, semmi disznóhús, semmi erősen fűszerezett étel, csak kevés só, semmi liszt, semmi tej, semmi tojás. Viszont enni kell rozskenyeret, sok friss zöldséget és gyümölcsöt, és csirkehúst. Illetve emellett kellett innom (öblögetnem vele, és azután meginnom) az ezüstkolloidot. Emellett irrigáltam is vele, illetve legelső nap lemostam vele a hüvelyemet. Nekem az égő, csipő érzést azonnal elmulasztotta! Azóta újra él bennem a remény, hogy meggyógyulok. A párom is észrevette a javulást, azóta sokkal jobban élvezem a szexet!
2010. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most tervezem, hogy megrendelem. Neten találtam olcsóbban, mint boltban. Nekem azt mondták jó gombára.
2011. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy befog. :) DE, amikor elkezdték alkalmazni, 1920as évek környékén jöttek rá, hogy csodaszer, nem volt még annyira fejlett a tudomány, hogy teljese átszűrjék. Abban az időben kb. 2 év használat után már teljesen szürke lett tőle a bőr. Utána ez miatt beszüntették, majd az 1900-as évek végén ismét előtérbe került. Ma már vannak olyan tanult vegyészek, akiknek köszönhetően nem ártalmas a szervezetre.
2011. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!