Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tisztálkodtok szeretkez...

Hogyan tisztálkodtok szeretkezés után?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
bocsi, deha büdös ami kifolyik, akkor ott nemoké vmi.
2009. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mosta olvastam egy nőgyógyász véleményét, ami nagyon tanulságos és sejtettem is valami hasonlót. Szerinte az intim mosakodógélek is elősegíthetik a hüvelygomba megjelenését. Erre varrjatok gombot!
2009. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A szeretkezés nem olyan dolog, ami miatt tsztálkodni kellene. Ami keletkezik anyag, az saját és természetes, tehát nem kell megszabadulni tőle azonnal.
2009. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 2. 10:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjon, aki azt írta, hogy ha büdös, az nem normális, hát szerintem az ondó alapvetően büdös, és mivel nyár van, nem hiszem, h te kellemes szagút izzadsz, nem arra kell gondolni, hogy máshogy büdös, hanem csak ennyire, mint ezek, de én nem szeretem, hogyha elindulok valahova, és akkor folyik ki belőlem. Amúgy orvosis vagyok, és nem tudom, hogy tudjátok-e, de a hüvely ph értéke savas, az ondóé pedig lúgos, és valóban nem jó az intim zuhany túlzott használata, de az sem jó, ha ahüvelyben hosszabb ideig lúgos ph uralkodik. Mi sokat szeretkezünk, nincs olyan nap, hogy ne tennénk, és érzem, hogy nem jó, ha ott marad. Tudom azt is, hogy megkocsonyásodik egy időre magömlés után, és normális, ha marad benned is később, függ a partnertől, hogy neki is éppen milyen, vagy úgy eleve milyen adottságokkal rendelkezik, meg hogy mit evett. Meg függ a lány anatómiájától is. De én ezt akkor sem szeretem, hogy fél óra után folyik ki, és valamit tenni akarok ellene, de ti itt csak leszóltok mindenkit, aki segítséget kérne ebben, szóval szerintem mindenki, akinek ez a gondja, kérdezze meg a nőgyógyászát, vagy cselekedjen belátása szerint. Mindenkinek sok sikert!
2009. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok még egyszer:

Annyit még hozzáfűznék azoknak, akik azt írták, h ez természetes, hagyni kell ott.

Korántsem természetes, amilyen világban élünk - nyilvános wc - uszoda - domestossal tisztított fürdőszoba. Amikor az ember anatómiája kifejlődött, akkor nem ezek volta a körülmények, és ebben a steril világban nem kisebb, hanem nagyobba fertőzésveszély, meg az immunvédekezésünk is épül le, szóval azok a válaszok, amik ezzel próbálnak érvelni, hogy mi ma természetes, azt ajánlom, hogy járjanak a kertbe pisilni, és ne menjenek olyan helyekre se úszni, se wcre, amely nem természetes, és akkor talán igazuk lesz. Gondolom ezt a válaszomat is rendesen lepontozzátok, de nem nagyon érdekel, látszik, hogy nem nagyon ért hozzá, aki ezt teszi.

2009. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igazából én nem nagyon szoktam utána rögtön mosakodni, ha bennem megy el, akkor megtörlöm, kijön az. én kifejezetten szeretem magamon érezni Őt szeretkezés után. :)
2009. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!