Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tisztálkodtok szeretkez...

Hogyan tisztálkodtok szeretkezés után?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Vagy sehogy, mert úgy ahogy vagyunk elalszunk az ágyban:D vagy be a zuhany alá, esetleg ha nincs idő, akkor csak megtöröljük magunkat lenn vizes törcsivel.

24/L-33/F

2009. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka sehogy. Nappal ha van idő, akkor zuhany, ha nincs, akkor törölközés.
2009. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha nagyon hamar elalszunk, de általában, legföképp nyáron, mikor beleizzadunk, akkor bármilyen álmosan is, de egy nagyon gyors zuhanyt megejtünk, utánna sokkal jobb érzés.
2009. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Kibattyogunk a fürdőbe. A férjem a mosdó előtt állva mossa a "végtelenségig", én a kád szélén ülve egy csak erre a célra használt labdaccsal kiöblítem.
2009. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Zuhany,esetleg biden...

De a zuhany alatt elofordul, hogy megegyszer megkivanjuk egymast :D

2009. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. intim törlőkendőt hazsnálok utána
2009. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

oké, de ha bennetek élvezett el a párotok? Kimosnátok minden alkalommal magatokat?

Mert azt olvastam, hogy egészségtelen a heti többszöri irrigálás és hát akkor hogyan oldjam meg.

2009. aug. 18. 16:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell kimosni! Kifolyik magától, és nem lesz semmi bajod. Persze célszerű utána az intim tájékot megmosni, de nem kiöblíteni magadat. Meg fürdeni sem kell rohanni rögtön, elvégre nem az iszapban fetrengtetek, csak szeretkeztetek.
2009. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
irrigálni? mi a bántanak? az kifolyik magától. eleve rögtön a 3/4-e a zsepiben landol, a maradék 1/4-e pedig ha ráülsz a wc-re kijön :D nekem szex után úgyis mindig pisilni kell, úgyhogy 2 dolgot egy csapásra:)
2009. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Én megértem a problémád, velem is ez a helyzet. Nagy része kijön, de egy része benn marad, ami elkezd folyni sokszor olyankor is, ha zuhanyoztam előtte, és jól megmostam magam lenn. Én is azon gondolkoddom, h irrigálni kell. engem ez zavar, mert hiába fürödtem le, utána büdös leszek, ha kifolyik. Szóval ha erre lesz válaszod, megköszönném, ha nekem is szólnál.
2009. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!