Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nyilall bele néha a...

Mitől nyilall bele néha a fájdalom a puncimba? :S

Figyelt kérdés

Simán csak ülök, és érzem, ahogy egyre befelé megy ez a fájdalom.. Sikítani tudnék..

Női probléma, vagy idegi lehet?


2009. aug. 14. 18:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
hát ha bizonytalan vagy akkor kérdezzdd meg barátnőidet,vagy a nődokit :)
2009. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Rendben. :)


Dokihoz úgyis megyek jövőhéten.. Babaügy, vagy fogamzásgátló-felírás.. :D

2009. aug. 14. 18:38
 13/14 anonim ***** válasza:

nekem is nyilall! de csak nagyon ritkán.


ma pl bekentem canestennel (krémmel) magam, és lehet picit belment a hüvelyembe is, de pár perc múrva 4x is beleszúrt :S remélem nincs köze a kettőnek egymáshoz.


régen magától nyilallt voltam dokinál azt mondta semmi bajom ,akkor menjek vissza ha amikor fáj. de nem tok akkor menni, mert ezek a nyilallások tartanak 3 mpig... :D értitek:D

2009. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bár elég régen felhozott kérdés,de nálam is előfordul erős éles fájdalom egészen mélyen a hüvelyembe de van hogy a köldökömön át lefelé is előfordul nagyon fájdalmas tud lenni mintha kést döfnének belém.
2014. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!