Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nyilall bele néha a...

Mitől nyilall bele néha a fájdalom a puncimba? :S

Figyelt kérdés

Simán csak ülök, és érzem, ahogy egyre befelé megy ez a fájdalom.. Sikítani tudnék..

Női probléma, vagy idegi lehet?


2009. aug. 14. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kíváncsi vagyok,mert néha nálam is előfordul. Nem tudom mi lehet az oka. :S
2009. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bár már volt, hogy a hátsómba is nyilalt ... De legalább nem vagyok egyedül :)
2009. aug. 14. 18:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, és azt hittem csak nekem van ilyen, de akkor nem. Engem is érdekelne, hogy mitől van, remélem természetes, mert nem szeretnék dokihoz járkálni.
2009. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem is a hátsómba párszor, de az rossz nagyon farkamba nem nyilalt soha

17/F

2009. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez velem is előszokott fordulni. Mintha kést döfnének a puncimba, illetve a hátsómba, de szörnyű. Nem tudom mi lehet. Orvosnak soha nem mondtam, mert a pofámról leégne a bőr. De nem hiszem, hogy nőgyógyászati gond lenne, mert az utóbbi időben jártam eleget, és ilyen szempontból egészséges vagyok, de mégis szokott jelentkezni.
2009. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

ez a menszi miatt van... nem kell aggódni semmi gond, nőknél a leggyakoribb,valakinek erősebben szúr egyaránt a punciba,egyáraánt a hátsóba. valaki meg megse érzi. egyénfüggő. nekem is nagyon beleszokott van mikor futok vagy nevetek és akkoris. nyugi =)

fiúknál nem igazán tudom miért

2009. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

igen pontosan olyan mintha egy kést döfnének belénk.:) én ezt a páromnak elmagyaráztam, és ő felvilágosított miért van.Megnyugtatott^^

18:29es vagyok

2009. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Menzi miatt?

1 hét múlva kéne megjönnie, de terhességre gyanakszom.. És mióta elvileg babát várok, azóta többször nyilall...

2009. aug. 14. 18:32
 9/14 anonim válasza:
amikor legelőször megjön a lányoknak a menszi azután érezhető ez a fájdalom
2009. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, csak kb 2 éve érzek ilyet, pedig 7 éve menstruálok :D
2009. aug. 14. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!