Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukámnak görcsök vannak a...

Anyukámnak görcsök vannak a lábában? Többi lent

Figyelt kérdés
Anyukám 33 éves álló munkát végző nő, már 25 éve 16 kilós lámpákat emelget, tönkre van menve testileg ( 70ezer forintért ), nem bír máshol elhelyezkedni a megyénkben, pedig főiskolát végzett nő. 4-szer műtötték cisztára, a térdei tönkre vannak menve, ha leül a földre már segíteni kell, hogy felálljon. Tegnap is kenegettem a lábát ilyen izomlazító kenőccsel, és észrevettem, hogy a combjaiban kis görcsök vannak és hogyha már egy kicsit is megnyomtam nagyon fájt neki. Orvoshoz nem akar elmenni, nem akar szabadságra menni, mert akkor sokat levonnak a fizetéséből. Engem nagyon idegesít a dolog, így hát végső próbálkozásként hozzátok fordulok, hogy esetleg mivel lehetne ezeket a görcsöket " megszüntetni ", masszírozgassam a lábát, vagy valamilyen krém ? Köszönöm az értelmes válaszokat ! 17/L
2012. nov. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Krémmel,ami bármilyen lehet,csak azért kell,hogy csússzon a kezed, szét kéne őket masszírozni.Nem durván,inkább több napon át.

A szabadság miatt nem lehet kevesebb a fizetése.Az a betegállomány.

2012. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! Igen, bocsi elírtam.. :/
2012. nov. 9. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

mindenképpen jó a masszázs rá, mert serkenti a vérkeringést is.itt találsz pár technikát, lassan izom irányába

http://www.youtube.com/results?search_query=l%C3%A1b+massz%C..

legegyszerűbb az olíva olaj, de bármilyen krémmel és kicsit vizes kézzel jó.

a magnézium pótlás is jó volna a hiánya az izmokban görcsöket okoz.

2012. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!