Hüvelykúpot írt fel a doki, pedig nincs semmi panaszom. Használjam el azért?
A helyzet az hogy a kis cetlin még a nevem se volt rajta, ki van pontozva a hely, de nem írták rá a nevem, ezért nem értem az egészet. Persze biztos hogy nem tévedés történt, de mi lesz ha nem használom el?
2x 3 db-ot írt, tehát 6 napos kúra, addig nincs szex (picit aggaszt ez a dolog, mert eléggé aktív vagyok az ágyban!)
szia!
nekem is hasonlóan történt a dolog. a doki gyulladást észlelt, és Batrafent írt fel. a tájékoztatót olvasva én is ledöbbentem, hogy hüvelgombára adják ezt a kenőcsöt. nekem sem volt semmi tünetem, se viszketés, se kellemetlen szagú és elszíneződött folyás, semmi. aztán az orvos utasítása szerint használtam a kenőcsöt...nem érzek semmiféle változást :D
20/L
elmondanám hogy normális helyeken a cytológiai vizsgálatokhoz egyéb vizsgálatok is történnek. És ha ott gobát vagy gyulladást észlelt akkor az ott van.
És nem győzőm ahol csak lehet hangsúlyozni, hogy nem minden esetben van a nemi betegségeknek tünete. Ezért kell időszakosan eltolni a képünket nekünk nőknek az orvoshoz.
27/egészségügyi dolgozó
Köszönöm a válaszokat. Használni fogom mert már ik lett váltva, és nem akarom hogy csak kidobott pénz legyen.
Mit értesz más vizsgálatokon? (Sok kérdésre adott válaszban olvastam hogy fog.gátló felírása előtt vérvétel van. A mostani fog.gátló a 3. féle, egyik előtt sem volt vérvételem. Innentől kezdve nem lepődök meg semmin.)
a vérvételből egyáltalán nem derül ki a trombózis veszélye. vérvételnél csak a májadat ellenőrzik, de ennek sincs túlsok értelme, ha vki májbeteg lenne arról tudna, a másik meg h úgyis cak azutén lehet észrevenni a fioggátltló hatását a májadra, miután elkezdted szedni.
én pl 3 hónapos szedése után voltam májellenőrzésen, meg évente járok.
a másik meg h ezeket a kenőcsöket nemcak kifejezetten gombára használják, pl ezt a pimafucint ezt szokták sok más egyébre is.
a gyulladást pedig egyáltalán nem minden esetben észleled.
Szerintem is használd el azt a kúpot. Tényleg sok betegség van, ami tünetmentes. Sokra csak rutinvizsgálat során derül fény.
Vérvétellel egyébként meg tudják nézni, ki hajlamosabb thrombózisra - egyszerű vérkép (akinek sok a vörösvérsejtje, vagyis sűrűbb a vére, az rögösödésre hajlamosabb), de egyébként tényleg májfunkciót is kellene ilyenkor nézni. (szintén eü. dolgozó vagyok)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!