Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten krém, kúp és tabletta...

Canesten krém, kúp és tabletta vénykötelesek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy vénykötelesek-e a Canesten krém, kúp és tabletta!!! Köszönöm szépen!!!
2012. okt. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható.:)
2012. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Isten/Istennő vagy!!! :) Sajnos sürgős lesz szerdán!!! :(
2012. okt. 22. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy valami vény nélkül kapható, nem jelenti azt, hogy orvoshoz nem kell elmenni, hiszen csak ő tudja megállapítani, hogy mi bajod van, és a Neked legmegfelelőbb kezelést adja.
2012. okt. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vényköteles és nagy valószínűséggel segíteni fog. Nekem 3 nap alatt elmúlasztott mindent.

Szerintem, ha nem segít néhány nap alatt, akkor orvoshoz el kellene látogatnod. Mennyi idős vagy?

2012. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21 éves. Igazából még nem komoly a dolog... annyira. Nemrég vettem észre, mert igazából a nemiszervnél nem viszketek és nem ég vizeléskor, de a folyás fehér színű és sajnos van egy erős szaga. Azért gondoltam, hogy inkább elkezdek egy Canestenes kúrát, hogy hátha segít. Ha nem akkor úgy is mennem kell orvoshoz.

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 23. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!