Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyszárazság! Ti mivel...

Hüvelyszárazság! Ti mivel "győztétek le"?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatomban az utolsó 1-1,5 évben (4évig voltunk együtt) teljesen elment a kedvem a szextől, mert mindig volt valami bajom.Azt hittem, hogy gomba, kentem is nagy buzgalommal canestennel, meg volt hogy vettem canesten kúpot is, utána 2-3 hétig jó volt utána kezdődött minden elölről. Nőgyógyász megállapította, hogy nincsen semmi bajom... Mégis fájt a szex, nem voltam elég nedves, viszketett a hüvelyem és a többi. Kapcsolatom utolsó kb 3 hónapjában már semmi bajom nem volt mert felírt az orvos vitagyn C-t ami használt.Utána szakitottunk de semmi ajom nem volt egészen idáig, mert már megint viszket és ég a hüvelyem, pedig azóta nem is szexeltem.Nem hiszem, hogy gomba mert nincs folyásom, csak ugye viszketek és piros is a hüvelyem.Én ezt már nem értem :( Én igy új kapcsolatba sem merek kezdeni mert félek, hogy megint fájni fog mindig...
2012. okt. 21. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Cikatrinida hüvelykúp talán segíthet.
2012. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!