Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyszárazság fogamzásgátlótól?

Hüvelyszárazság fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedek Symicia fogamzásgátlót.Most a 4. hónapban hüvelyszárazságot észleltem,fáj elkezdeni is a szeretkezést.Lehet ennek az oka a fogitabi szedése?És mit tehetnék ellene,illetve idővel ez elmúlik?Mielőtt elkezdtem szedni nem volt ilyen gondom egyáltalán.


17/L


2011. jún. 6. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, lehet a tabitól, benne is van a tájékoztatóban, és az egyik leggyakoribb mellékhatása. Síkosító vagy a tabletta abbahagyása segíthet.
2011. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abbahagyni nem szeretném,viszont mindig síkosítót használni sem.Egy idő után ez nem szűnik meg?Vagy valami más megoldás?:S
2011. jún. 6. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor szedd tovább, és várd, hátha elmúlik. Ha nem, akkor esetleg megpróbálkozhatsz másik tablettával. Bár általában ha vki érzékeny rá, akkor a többi tabi is gondot okoz.

Más megoldást nem tudok.

2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom, ugyanezzel a tablettával. Mi használunk sikosítót, de a hétköznapokban is megvan a szárazság, és fáj. Most a váltáson gondolkozom, mert alibidómat is csökkenti. Szerintem ne kínozd magad te sem :)
2011. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!