Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyszárazság a fogamzásgátl...

Hüvelyszárazság a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

5hónapig szedtem a fogamzásgátlót. Most lesz két hete hogy abbahagytam.

Az első hónapokban csak a kedvem ment el a szextől, majd jött egy kis gombás fertőzés, azt kikezelték, de lassan megszűnt a folyásom (ami eddig mindig volt elég nagy mértékben), és fájdalmas a szex mivel borzasztóan száraz vagyok. Néha nagy nehezen sikerül úgy felizgulnom, hála a barátomnak, hogy valahogy tudunk szexelni, sikositót használunk de igy se az igazi...Én azok előtt mindig nagyon nedves voltam. Most hiába szeretnék végre szeretkezni félek hogy úgyis csak kellemetlen lesz a szárazság miatt.

Egyedül misszionárius pózba tud belémhatolni a párom.

Nem jó ez igy ezért is hagytam abba. Most ért véget a menstruációm...nem kezdtem el szedni az ujabb levelet. Szerintetek mennyi idő kell ahhoz hogy megint a régi legyek?


2010. dec. 21. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam,mint te.Először kedvem nem volt,utána jött ez a szárazság...Pontosan nem emlékszem mennyi idő kellett,hogy újra a "régi" legyek de kb. 2-3 hónap múlva fokozatosan állt vissza a nedvesség.Addig is próbálkozzatok óvatosan.Remélem hamar rendbe jössz

22/L

2010. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eltelt egy kis idő, elmúlt a menstruációm, benedvesedni már be tudok..de a vágy valahogy még nem tért vissza, ritkán kivánom a párom..mennyi idő kell még ahhoz hogy a régi legyek?
2011. jan. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!