Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő, el nem múló...

Visszatérő, el nem múló hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elkezdett fájni a hüvelyem, csak bal oldalon szúrt, égetett aktus közben. Aztán elmentem orvoshoz, méh és hüvely gyulladást állaptott meg, írt fel antibiotikumot meg hüvelykrémet.Ezeket egy hétig kellett használni. A kúra letelte után szeretkeztünk párommal, első alkalom nem fájt, de utána megint, és tegnap este már nagyon.

Nem tudom, mi lehet az oka, esetle volt valakinek hasonló problémája? Arra gondoltam nem lehet-e, hogy valami belső elváltozás van, esetleg ciszta? Azt látta volna az orvos vizsgálatnál... Tudnátok segíteni?


2012. okt. 19. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Párodat is kezelte a doki? Írt fel neki valamit? Csak mert első alkalommal nem fájt (ekkor fertőzhetett vissza).

Mindenképpen vissza kell menned és Őt is küldd el kivizsgálásra!

2012. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neki nem írt fel semmit. Múltkor mikor voltam dokinál, volt húgyúti fertőzésem is. Olvastam, hogy a fogamzásgátló miatt is lehet gyakori gyulladás. 4 hónapja szedem.
2012. okt. 19. 11:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Tök jó...jövő hétre kaptam időponot..persze mikor csak gyógyszer kell, akkor másnapra adnak...mindegy. Addig is nem tudom valamivel itthon kezelni? Kamillás borogatás kivülről? Aloe vera? Tudnátok tippeket adni? Köszi mindenkinek!
2012. okt. 24. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki esetleg hogy levendula olajat és/ vagy teafa olajat csepegtetsz a fürdővízhez.

Más ötletem sajna nincs.

Szegényke! :-(

2012. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha ennyire rossz, menj el időpont nélkül!!!!

Az sztk-ban soron kívül fogadják az embert ha sürgős.

Ha magándoki, akkor meg pláne hívd fel és mondd el hogy nagyon fáj, vegyen előre, fogadjon hamarabb!

2012. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy éreztem, mintha valami nyilt seb lenne, vagy nem is tudom.
2012. okt. 27. 10:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, kaptam 3 féle gyógyszert, a gyulladás még fenn áll, illetve hát azt mondta az orvos, hogy párom menjen el urológiai vizsgálatra, valószinű, hogy ő fertőzött vissza.
2012. okt. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!